PROTEZ TIRNAK & NAIL ARTS

MASTERCLASS

 

Günümüzün en trend mesleklerinde biri olan Profesyonel Nail Artistlerinin (Tırnak Tasarım Uzmanları) yetiştirildiği özel programımızın amacı, en temel seviyeden başlayarak sektörün taleplerine cevap verebilecek teknik bilgi ve el pratikliğine sahip olunmasını sağlamaktır.

 

  • Eğitim Süresi : 35 Saat
  • Haftada 1 gün olup 5 hafta olarak düzenlenmektedir.
  • Eğitim Saati : 10:00 – 18:00 

 

Eğitim Programı

1. Hafta : Kuru Manikür & French
2. Hafta : Jel Uygulama ve Kalıcı Oje
3. Hafta : Protez Tırnak
4. Hafta : Nail Arts 1
5. Hafta : Nailt Arts 2 ve Serbest Uygulama


Eğitim sürecinde kullanılan tüm malzemeler ve cihazlar akademi tarafından temin edilmektedir.

Eğitimler latex malzeme ve  canlı model uygulamaları ile gerçekleşmektedir.

 

Eğitim Ücreti : 2.750 TL’dir.

Eğitim taksitlendirme ve ödeme seçenekleri ile birlikte başlama tarihi hakkında detaylı bilgi için 0212 660 06 64 arayıp Eğitim Danışmanlarımız ile görüşebilir veya Eğitim Danışmanlarımızın sizi araması için Bilgi Formu doldurabilirsiniz

 

Sıkça Sorulan Sorular

1. Eğitim 1 / 2 gün gibi daha kısa süreli olmuyor mu?

Eğitim bir (1) veya iki (2) gün olarak düzenlenebilir, fakat masterclass programımızın amacı bir işi temel seviyede nasıl öğrenildiğini öğretmekten ziyade temel tekniği öğretip uygulamalar ile el pratikliği oluşturmak ve böylelikle sektöre özgüven ile adım atabilmeyi sağlamaktır. Bu sebepten dolayı 35 saatlik bir program hazırlanmıştır. 1 / 2 gün olarak değil 5 gün olarak katılıp tüm teknikleri en iyi şekilde öğrenip bol bol uygulama yaparak sektöre adım atılması ve sektörde hemen uygulamaları yapabilecek olunması katılımcılar için çok daha faydalı olacaktır.

2. Eğitim haftada 1 gün olup 5 hafta şeklinde düzenleniyor, peki 5 gün arka arkaya olup 1 hafta içinde bitebiliyor mu?

Tabii ki, bu şekilde de olabilir, fakat genel olarak öğrencilerimiz sektörde çalışan kişiler olduğu için haftada 1 gün x 5 hafta olarak düzenlememiz daha uygun oluyor. Eğer siz 5 gün arka arkaya olup 1 hafta da bitecek olan gruba gelmek istiyorsanız Eğitim Danışmanlarımız ile görüşmenizde bu talebinizi iletiniz böyle bir grubun açılması durumunda sizi yönlendireceklerdir.

3. Eğitimde uygulama yapılacak olan canlı model öğrenciler mi buluyor akademi mi buluyor?

Misafirler öğrenciler tarafından bulunmaktadır. Fakat, bu konuda Altier Academy sosyal medya hesaplarında (Instagram vb.) duyurular yapılarak model arayan öğrenciler için yönlendirme işleminde yardımcı olunmaya çalışılmaktadır.

4. Eğitimde uygulama yapılacak olan canlı model öğrenciler mi buluyor akademi mi buluyor?

Misafirler öğrenciler tarafından bulunmaktadır. Fakat, bu konuda Altier Academy sosyal medya hesaplarında (Instagram vb.) duyurular yapılarak model arayan öğrenciler için yönlendirme işleminde yardımcı olunmaya çalışılmaktadır.

5. Eğitimin sonunda hangi belgeyi alıyorum?
Beş (5) günlük programın tamamına eksiksiz olarak katılan katılımcılar Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan International Altier Academy Professionals Nail Artist mezuniyet belgesi almaya hak kazanırlar.